Kingston KCP556US8-16 | 16 GB | DDR5 | 5600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KCP556US8-16
- Saadavus: 5
-
277€
Kingston KCP556US8-16 | 16 GB | DDR5 | 5600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 1613.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | KCP556US8-16 |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

